پله برقی

پله برقی

درباره پله برقی

پله برقی پله ای در حال حرکت است که افراد را در بین طبقه‌های یک ساختمان حمل می کند. شامل زنجیره ای از موتورها است که قدم های جداگانه ای در مسیر پیاده سازی می کند که بر روی یک جفت آهنگ که باعث می شود آنها را به صورت افقی بچرخانید ، چرخه دارد.

پله برقی ها اغلب در نقاط مختلف دنیا که بالابرها غیر عملی هستند استفاده می شوند. مناطق اصلی استفاده شامل فروشگاه های بزرگ ، مراکز خرید ، فرودگاه ها ، سیستم های حمل و نقل (ایستگاه های راه آهن / راه آهن) ، مراکز همایش ، هتل ها ، عرصه ها ، استادیوم ها و ساختمان های عمومی است.

پله های برقی توانایی جابجایی تعداد زیادی از افراد را دارند. آنها در همان فضای فیزیکی مانند راه پله قرار می گیرند. آنها هیچ فاصله انتظاری (به جز در هنگام ترافیک بسیار سنگین) ندارند. از آنها می توان برای هدایت مردم به سمت مسیرهای اصلی و یا نمایشگاه های خاص استفاده کرد. آنها همچنین برای استفاده در فضای باز ضد آب هستند. پله برقی غیر کاربردی می تواند به عنوان یک پله معمولی عمل کند.

گروه خدماتپله برقیاوج نگر

اوج نگر فاتح بلندترین رویاهای شما! کنار شما در تمامی مراحل اجرا

فاکتورهای طراحی شامل الزامات بدنی، مکان، الگوهای رفت و آمد، ملاحظات ایمنی و زیبایی شناسی است. عوامل جسمی از قبیل مسافتی که باید از آن استفاده شود، طول و ارتفاع پله را تعیین می‌کند، در حالی که باید عواملی مانند توانایی زیرساخت ها در تهیه پشتیبانی و قدرت در نظر گرفته شود. چگونگی تفکیک ترافیک به سمت بالا و رو به پایین و مناطق بار / تخلیه از دیگر ملاحظات مهم است.

از این نظر ، پله های برقی به مدیریت جریان مردم کمک می کنند. به عنوان مثال ، در بسیاری از فرودگاه ها یک پله بدون جابجایی مسافر را به یک خروجی می فرستد و به هیچ وجه امکان ورود کسی به ورودی برای دسترسی به محل ورودی را ندارد.

پله برقی ها اغلب در کنار راه پله ساخته می شوند که امکان سفر جایگزین بین دو طبقه مشابه را فراهم می کنند. آسانسورها برای دسترسی معلولیت به کف هایی که توسط پله های برقی سرویس می شوند ضروری هستند.

| . . تماس با کارشناس |